Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lipinska/20_2014_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

24 czerwca w  środę klasy pierwsze były  na lekcji w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego pod hasłem „ W antrejce i nie tylko…”  Dzięki tym zajęciom dzieci mogły poznać nazwy używane w XX wieku naszej ery, a zapomniane już dziś. Jak wyglądała kuchnia , sypialnia i przedpokój dawniej i czym się różni od dzisiejszego? Tymi i innymi dylematami zajmowali się pierwszoklasiści z naszej szkoły. Oprócz  tych umysłowych  zgadywanek w tymże dniu uczniowie z klas pierwszych miło spędzili czas na lodach.

{gallery}lipinska/20_2014_2015{/gallery}