Kochani, już dziś rusza konkurs na wypiek i dekorację ciastek i ozdób z ciasta piernikowego. Z pewnością w Waszych domach podtrzymywana jest tradycja wypieku pierników, ale teraz będziecie mogli się pochwalić swoimi dziełami i wygrać atrakcyjne nagrody. Konkurs „TRADYCJA ŁĄCZY POKOLENIA - DOMOWE PIERNIKI” przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych klas 1 - 8, którzy wykonają swoje pierniki wraz z najbliższymi - ze starszym lub młodszym rodzeństwem, rodzicami, dziadkami, … będziecie mieli możliwość przygotować świąteczne smakołyki wspólnie z domownikami.

 Przekonajcie się jaka wspaniała świąteczna atmosfera będzie Wam towarzyszyć w czasie sporządzania ciasta, wykrawania, wypieku i dekoracji, włączcie przy pracy świąteczną muzykę i cieszcie się chwilą, bawcie, smakujcie, fotografujcie

 Pamiętajcie, aby każdy etap swojej pracy sfotografować, nie zapomnijcie o zrobieniu zdjęcia całej rodzinki i efektu końcowego. Szczegółowy regulamin znajdziecie tu: http://www.zsu.osw.pl/LinkClick.aspx?fileticket=TOXR17WaMGw%3d&tabid=883 Zapraszamy!