Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019_2020/22 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

4 wwwWe wtorek 21 stycznia do naszej szkoły przyszły babcie i dziadkowie, którzy zostali zaproszeni przez swoich wnuków na naszą salę gimnastyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najpierw głos zabrała pani dyrektor Renata Spodzieja, która powitała gości i złożyła im życzenia. Następnie uczniowie klasy II a zaprezentowali przygotowane pod czujnym okiem pani Izy przedstawienie "Kot w butach".

Po nim były wierszyki, i piosenki dla babć i dziadków od dzieci z klas: I a, II a i III a. wnuczęta wręczyły laurki z życzeniami i bardzo mocno ukochały swoje babcie i dziadków. Na koniec były rozmowy przy kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Było świątecznie, miło i dostojnie. Wszyscy uczniowie oraz ich babcie i dziadkowie wychodzili zadowoleni, a to najważniejsze.

{gallery}2019_2020/22{/gallery}