23 wwwW czwartek, 26 października 2017 r. wolontariusze ze szkolnego klubu Małego Wolontariatu udali się do klubu Senior Wigor w Ostrowie Wielkopolskim. Tam spotkali się z seniorami, z którymi uczestniczyli w zajęciach. Wszyscy podzieleni zostali na cztery grupy. Każda z nich zajęła się opracowaniem plastycznym wybranej pory roku. I tak po godzinie wspólnej pracy powstały kolorowe, piękne obrazy wiosny, lata, jesieni i zimy. Do wykonania tych dzieł sztuki zostały wykorzystane różnorodne materiały – bibuła, kredki, liście, koraliki, brokat i in.

Wszyscy wolontariusze oraz starsze Panie i Panowie sprawili się na medal ⯑ Kontakt z seniorami, wspólne tworzenie dostarczyły wiele radości i wywołały uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim za wspólne spotkanie i nie możemy doczekać się kolejnego ⯑