DSC04362 www

 2 marca 2018 roku  odbyły się "Drzwi otwarte" w naszej szkole. Piątkowe popołudnie można było bardzo ciekawie spędzić w murach "Czwórki". Nauczyciele oraz uczniowie przygotowali mnóstwo atrakcji dla gości, którzy przybyli w nasze progi. Były gry, zabawy, ale nie tylko. Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy gość - Dorota Zawadzka, czyli znana wszystkim Super Niania.

Dorota Zawadzka jest psychologiem rozwojowym, doradcą rodzinnym, trenerem umiejętności społecznych. Jest specjalistą w sprawach rozwoju człowieka, wychowania oraz mediów dla dzieci i młodzieży.

Pani psycholog pojawiła się w naszej szkole, by porozmawiać z rodzicami, w jaki sposób mądrze przygotować dziecko do szkoły. "Misja szkoła, czyli jak przygotować dziecko do klasy pierwszej" to główny temat piątkowej wizyty. Otwarcie, charyzma sprawiły, że goście zadawali Super Niani mnóstwo pytań związanych nie tylko z poruszanym tematem. Zainteresowanie spotkaniem spowodowało, że  przedłużyło się ono. Przyjazna atmosfera, humor gościa pociągnął za sobą także indywidualne rozmowy. 
W tym czasie na terenie szkoły, dzieci pod opieką nauczycieli spędzały radośnie czas, bawiąc się, ucząc i zapoznając z pomieszczeniami placówki, do której od września przybędą.